Tracker image

Specjalista/ka do spraw zakupów

Opis stanowiska

Wynagrodzenie brutto miesięcznie: 6000 - 8500zł

Rodzaj umowy: umowa o pracę

Tryb pracy: stacjonarny

Twój zakres obowiązków:

  • Planowanie i realizacja zakupów w oparciu o plany produkcyjne.
    • Szybka reakcja na składanie zamówień niestandardowych.
    • 50% czasu współpraca z dostawcą zagranicznym/Chińskim.
    • Analiza aktualnych potrzeb produkcyjnych i opracowywanie planów zakupów.
    • Określanie ilości i terminów dostaw potrzebnych materiałów.
    • Składanie reklamacji do dostawców.
    • Współpraca z działem produkcji w celu zapewnienia ciągłości procesu produkcyjnego.
    • Współpraca z działem logistyki
  • Kontrola stanów magazynowych.
    • Regularne sprawdzanie ilości i dostępności materiałów w magazynie.
    • Zapewnienie odpowiedniego poziomu zapasów, minimalizując jednocześnie koszty magazynowania.
    • Reagowanie na zmiany w zapotrzebowaniu i podejmowanie działań w celu uniknięcia niedoborów lub nadmiarów.
  • Kontrola napływających zamówień sprzedażowych pod kątem dostępności materiałowej.
    • Śledzenie zamówień klientów i zapewnienie, że odpowiednie materiały są dostępne do ich realizacji.
    • Monitorowanie terminów dostaw i zapewnienie terminowego zaopatrzenia.
  • Kontrola faktur od dostawców oraz ich akceptacja.
    • Sprawdzanie faktur pod kątem zgodności z umowami i zamówieniami.
    • Akceptacja faktur do płatności, zapewnienie terminowego uregulowania zobowiązań.
  • Kontakt z dostawcami.
    • Utrzymywanie regularnego kontaktu z istniejącymi dostawcami w celu monitorowania relacji handlowych.
    • Poszukiwanie nowych dostawców i nawiązywanie z nimi współpracy.
  • Rozpoznawanie nowych źródeł dostaw.
    • Badanie rynku pod kątem nowych potencjalnych dostawców.
    • Ocena ofert i warunków współpracy z potencjalnymi nowymi dostawcami.
  • Prowadzenie negocjacji z dostawcami.
    • Negocjowanie warunków handlowych, cenowych oraz terminów dostaw.
    • Zapewnienie optymalnych warunków współpracy dla przedsiębiorstwa.
Wymagania

Nasze oczekiwania:

  • Mile widziane 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • Umiejętności analitycznego myślenia, dzięki którym będziesz w stanie analizować, łączyć i wyciągać istotne informacje.
  • Asertywność w podejmowaniu decyzji.
  • Umiejętność dostosowania się do zmieniających się warunków rynkowych i wielowątkowości, podejmowanie skutecznych i odpowiednich działań aby osiągnąć zakładane cele.
  • Sile umiejętności negocjacyjne, budowanie trwałych relacji biznesowych oraz skuteczna komunikacja z dostawcami i członkami zespołu.
  • Biegła znajomość obsługi komputera, w szczególności Excela, w celu efektywnego analizowania danych i tworzenia raportów.
  • Umiejętność budowania i podtrzymywania długotrwałych relacji biznesowych z dostawcami.
  • Znajomość języka polskiego w stopniu komunikatywnym.
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym min. B2.
  • Dokładność, skupienie na zadaniu, odpowiedzialność i zaangażowanie.
  • Wielozadaniowość, dobre zarządzanie własnym czasem i priorytetami.
  • Komunikatywność, wysoka kultura osobista i nastawienie na współpracę.
  • Chęć ciągłego udoskonalania własnych umiejętności.
  • Pro aktywność i nastawienie na innowacyjność w ramach swojej pracy.
Oferujemy

Co oferujemy:

  • Praca w polskiej firmie produkcyjnej, która wyznacza trendy na świecie w branży reklamowej
  • Międzynarodowe środowisko pracy 🌍 - mamy kontrahentów zagranicznych
  • Nowoczesne biuro z pyszną kawą, produkcją i sprzedażą w jednym miejscu ☕
  • Wszystkie potrzebne narzędzia pracy, jak komputer, telefon, internet, technologia i inne
  • Przyjazna atmosfera pracy wśród zespołu
  • Pakiet opieki medycznej LUX MED po okresie próbnym
  • Dofinansowanie do karty Multisport po okresie próbnym 🏋🏻‍♀️

Benefity

Multisport

Pakiet multisport dostępny po trzech miesiącach okresu próbnego

Prywatna opieka medyczna

Dostęp do prywatnej opieki medycznej po trzech miesiącach okresu próbnego

Parking samochodowy i rowerowy

Kawa/herbata

Spotkania integracyjne

Napoje