Tracker image

Sales Specialist

Opis stanowiska

Rodzaj umowy: B2B, UoP

Wynagrodzenie brutto miesięcznie UoP: 6100 - 9000 zł

Wynagrodzenie netto miesięcznie B2B: 5900 - 10000 zł

Tryb pracy: Stacjonarna

Twój zakres obowiązków:

  • Zarządzanie przypisanym portfelem klientów oraz jego rozwój.
  • Utrzymywanie regularnego kontaktu z klientami (telefon, e-mail, spotkania) i budowanie długotrwałych relacji.
  • Obsługa leadów, prowadzenie rozmów sprzedażowych i dążenie do konwersji na poziomie 50%.
  • Przygotowywanie spersonalizowanych ofert handlowych i prezentowanie produktów.
  • Organizowanie i prowadzenie spotkań z klientami, zarówno online, jak i w showroomie.
  • Wsparcie klientów w wyborze najlepszych rozwiązań i budowanie relacji opartych na zaufaniu.
  • Pozyskiwanie opinii, rekomendacji oraz zgód marketingowych od klientów.
  • Monitorowanie postępów w realizacji celów sprzedażowych za pomocą CRM.
  • Realizacja celów sprzedażowych z miesięcznym wzrostem sprzedaży o co najmniej 10%.
  • Codzienna analiza aktywności sprzedażowej i planowanie działań na kolejne dni.
  • Analiza trendów sprzedażowych oraz rynku i konkurencji.
  • Raportowanie wyników sprzedażowych i planowanie działań korygujących.
  • Współpraca z zespołem w celu osiągnięcia wspólnych celów sprzedażowych.
Wymagania

Nasze oczekiwania:

  • Doświadczenie w sprzedaży oraz zarządzaniu relacjami z klientami.
  • Umiejętność budowania i utrzymywania długotrwałych relacji z klientami.
  • Skuteczność w realizacji i przekraczaniu celów sprzedażowych.
  • Proaktywne podejście do pozyskiwania nowych klientów oraz obsługi leadów.
  • Umiejętność przygotowywania spersonalizowanych ofert i efektywnej prezentacji produktów.
  • Znajomość narzędzi CRM, mile widziana znajomość HubSpota.
  • Zdolność do analizy trendów sprzedażowych oraz rynku i konkurencji, a także dostosowywania strategii.
  • Umiejętność pracy zespołowej i współpracy w realizacji wspólnych celów.
  • Wielozadaniowość, dobre zarządzanie własnym czasem i priorytetami.
  • Dokładność, skupienie na zadaniu, odpowiedzialność i zaangażowanie.
  • Znajomość języka polskiego w stopniu komunikatywnym.
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym B2/C1.
  • Komunikatywność, wysoka kultura osobista i nastawienie na współpracę.
  • Chęć ciągłego udoskonalania własnych umiejętności.
  • Pro aktywność i nastawienie na innowacyjność w ramach swojej pracy.
Oferujemy

Co oferujemy:

  • Praca w polskiej firmie produkcyjnej, która wyznacza trendy na świecie w branży reklamowej.
  • Międzynarodowe środowisko pracy 🌍 - mamy kontrahentów zagranicznych.
  • Nowoczesne biuro z pyszną kawą, produkcją i sprzedażą w jednym miejscu ☕.
  • Wszystkie potrzebne narzędzia pracy, jak komputer, telefon, internet, technologia i inne.
  • Przyjazna atmosfera pracy wśród zespołu.
  • Pakiet opieki medycznej LUX MED po okresie próbnym.
  • Dofinansowanie do karty Multisport po okresie próbnym 🏋🏻‍♀️.
  • Ciągły rozwój, wpływ i decyzyjność. Nie stoimy w miejscu, działamy z entuzjazmem i razem, urośliśmy dwukrotnie w okresie pandemii i ... ciśniemy dalej, bo jesteśmy ambitni i lubimy ze sobą pracować.

Benefity

Multisport

Pakiet multisport dostępny po trzech miesiącach okresu próbnego

Prywatna opieka medyczna

Dostęp do prywatnej opieki medycznej po trzech miesiącach okresu próbnego

Parking samochodowy i rowerowy

Kawa/herbata

Spotkania integracyjne

Napoje